AUSTIN CUP Vsetín 2015 - průběžné výsledky
Hala
LAPAČ
~~~~~~~~~~
1.
NK CLIMAX Vsetín "A" ×
Kaposvár
2:0 (10:6, 10:7)
2. SK Liapor Witte Karlovy Vary ×
Negresti-Oas
2:0 (10:3, 10:6)
3. SK Šacung ČNES Benešov 1947 "A" × NK CLIMAX Vsetín
"C" 2:0 (10:8,
10:3)
4.
TJ AVIA Čakovice × NO KAC
Košice 1:1 (3:10,
10:9)
5.
NK CLIMAX Vsetín "B" × FTC Villar-sur-Glâne 2:0 (10:7,
10:5)
6.
Mistři 21 × TJ Spartak MSEM Přerov 2:0 (10:6,
10:3)
7.
NK CLIMAX Vsetín "A" × NO KAC
Košice 1:1 (8:10,
10:4)
8. SK Liapor Witte Karlovy Vary × FTC
Villar-sur-Glâne 2:0 (10:5, 10:7)
9. SK Šacung ČNES
Benešov 1947 "A" × TJ Spartak MSEM Přerov 2:0 (10:9,
10:6)
10.
TJ AVIA Čakovice ×
Kaposvár
2:0 (10:7,
10:3)
11.
NK CLIMAX Vsetín "B" ×
Negresti-Oas
2:0 (10:7,
10:4)
12.
Mistři 21 × NK CLIMAX Vsetín "C" 2:0 (10:4,
10:3)
13.
Kaposvár × NO KAC
Košice 0:2 (8:10,
7:10)
14.
Negresti-Oas × FTC Villar-sur-Glâne 0:2 (5:10,
5:10)
15.
NK CLIMAX Vsetín "C" × TJ Spartak MSEM Přerov 0:2 (7:10,
6:10)
16.
NK CLIMAX Vsetín "A" × TJ AVIA
Čakovice 2:0 (10:6,
10:6)
17. SK Liapor Witte Karlovy Vary × NK CLIMAX Vsetín
"B" 1:1 (10:7, 6:10)
18. SK Šacung ČNES Benešov 1947 "A" ×
Mistři
21
2:0 (10:6, 10:5)
Hala ZŠ
Hovězí
~~~~~~~~~~~~~~
1. Sokol SDS EXMOST
Modřice "A" ×
Szentrendre
2:0 (10:5, 10:2)
2. Sokol SDS EXMOST
Modřice "B" × Victory
Cluj-Napoca
2:0 (10:2, 10:5)
3. TJ Dynamo České Budějovice "A" ×
Blokers
Lodž
2:0 (10:6, 10:6)
4. TJ Dynamo České Budějovice "B" ×
Tengo
Salonta
2:0 (10:8, 10:8)
5. SK Šacung ČNES Benešov 1947 "B" ×
Juniorská reprezentace ČR
1:1 (10:9, 5:10)
6. TJ Spartak Pokerman.cz Čelákovice × NK Laborec
Humenné
2:0 (10:5, 10:5)
7. Sokol SDS EXMOST
Modřice "A" × Tengo
Salonta
2:0 (10:4, 10:5)
8. Sokol SDS EXMOST
Modřice "B" × Juniorská reprezentace
ČR 2:0 (10:7,
10:3)
9. TJ Dynamo České Budějovice "A" × NK Laborec
Humenné
2:0 (10:8, 10:4)
10. TJ Dynamo České Budějovice "B" ×
Szentrendre
2:0 (10:1, 10:5)
11. SK Šacung ČNES Benešov 1947 "B" × Victory
Cluj-Napoca
2:0 (10:2, 10:7)
12. TJ Spartak Pokerman.cz Čelákovice × Blokers
Lodž
2:0 (10:2,
10:4)
13.
Szentrendre × Tengo
Salonta
1:1 (10:8,
4:10)
14.
Victory Cluj-Napoca × Juniorská reprezentace
ČR 0:2 (4:10,
4:10)
15.
Blokers Lodž × NK Laborec
Humenné
1:1 (5:10, 10:8)
16. Sokol SDS EXMOST Modřice
"A" × TJ Dynamo České Budějovice "B" 2:0 (10:4,
10:5)
17. Sokol SDS EXMOST Modřice "B" × SK
Šacung ČNES Benešov 1947 "B" 1:1 (10:7,
4:10)
18. TJ Dynamo České Budějovice "A" × TJ Spartak
Pokerman.cz Čelákovice 1:1 (10:5, 8:10)
KvL
A2-B2
NO KAC Košice × SK Liapor Witte Karlovy Vary 0:2 (8:10, 8:10)
KvL
A2-C2
NO KAC Košice × Mistři
21
0:2 (7:10, 3:10)
KvL B2-C2 SK Liapor Witte Karlovy Vary × Mistři
21
2:0 (10:8, 10:6)
KvH D2-E2 TJ Dynamo České Budějovice
"B" × SK Šacung ČNES Benešov 1947 "B" 2:0 (10:7, 10:4)
KvH
D2-F2 TJ Dynamo České Budějovice "B" × TJ Spartak Pokerman.cz
Čelákovice 0:2 (4:10, 4:10)
KvH E2-F2 SK Šacung ČNES Benešov 1947 "B" ×
TJ Spartak Pokerman.cz Čelákovice 0:2 (5:10, 6:10)
Čtvrtfinále:
~~~~~~~~~~~~
B1-E1
NK CLIMAX Vsetín "B" × Sokol SDS EXMOST Modřice
"B" 1:2 (10:6, 6:10, 7:10)
C1-D1 SK
Šacung ČNES Benešov 1947 "A" × Sokol SDS EXMOST Modřice
"A" 1:2 (2:10, 10:6, 9:10)
F1-KL TJ
Dynamo České Budějovice "A" × SK Liapor Witte Karlovy
Vary 2:1 (10:6, 6:10,
10:6)
A1-KH
NK CLIMAX Vsetín "A" × TJ Spartak Pokerman.cz Čelákovice 2:0 (10:4,
10:8)
Semifinále:
~~~~~~~~~~~
TJ Dynamo České
Budějovice "A" × Sokol SDS EXMOST Modřice "B" 2:1 (10:8, 6:10,
10:5)
Sokol SDS EXMOST Modřice "A" × NK CLIMAX Vsetín
"A" 1:2 (8:10, 10:7,
9:10)
O 3. místo:
~~~~~~~~~~~
Sokol SDS
EXMOST Modřice "B" × Sokol SDS EXMOST Modřice "A" 0:2 (8:10,
9:10)
Finále:
~~~~~~~
TJ Dynamo České
Budějovice "A" × NK CLIMAX Vsetín "A" 2:1 (10:7, 9:10, 10:5)
Pořadí:
~~~~~~~
1. TJ Dynamo České
Budějovice "A" (Chalupa Jan, Musil Zdeněk, Fík Dan)
2. NK CLIMAX Vsetín "A"
(Brutovský Ján, Perun Patrik, Gebel Lumír, Vala Tomáš)
3. Sokol SDS EXMOST
Modřice "A" (Pospíšil Jakub, Müller Martin, Rosenberk Lukáš, Bertko
Michal)
4. Sokol SDS EXMOST Modřice "B" (Kop Pavel, Pelikán Radek, Topinka
Petr)
5. NK CLIMAX Vsetín "B" (Plachý Michal, Vichtora Rudolf, Belko
Branislav, Hyžák Tomáš)
6. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Vanke Jan, Bíbr
Tomáš, Medek Matěj, Hron Karel)
7. SK Šacung ČNES Benešov 1947 "A" (Doubrava
Jiří, Kupský Tomáš, Kadeřábek Václav)
8. TJ Spartak Pokerman.cz Čelákovice
(Spilka Martin, Kolenský Michal, Bareš Michal)
Nejlepší hráč (hlas
odborníků): Chalupa Jan
Nejsympatičtější
hráč (hlas diváků): Plachý Michal