AUSTIN CUP Vsetín 2017 - průběžné výsledky
Hala
LAPAČ
~~~~~~~~~~
1. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary "A" × Slávia Trnava
(Slovensko) 2:0 (10:6,
10:5)
2.
NK CLIMAX Vsetín "A" × Victory Cluj-Napoca (Rumunsko) 2:0
(10:5,
10:4)
3.
NK CLIMAX Vsetín "B" × Blokers Lodž
(Polsko)
2:0 (10:7, 10:7)
4. TJ Dynamo České Budějovice "A" × NK
CLIMAX Vsetín
"C"
0:2 (4:10,
7:10)
5.
ANK Sokol Holice × SK Šacung Benešov
"B" 2:0
(10:7,
10:8)
6.
TJ AVIA Čakovice × Tengo Salonta
(Rumunsko) 2:0 (10:9,
10:7)
7. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary "A" × NK CLIMAX Vsetín
"C"
2:0 (10:6,
10:6)
8.
NK CLIMAX Vsetín "A" × SK Šacung Benešov
"B" 0:2
(6:10,
9:10)
9.
NK CLIMAX Vsetín "B" × Tengo Salonta
(Rumunsko) 2:0 (10:9,
10:6)
10. TJ Dynamo České Budějovice "A" × Slávia Trnava
(Slovensko) 0:2 (7:10,
8:10)
11.
ANK Sokol Holice × Victory Cluj-Napoca (Rumunsko) 2:0 (10:5,
10:5)
12.
TJ AVIA Čakovice × Blokers Lodž
(Polsko)
2:0 (10:3, 10:4)
13. Slávia Trnava
(Slovensko) × NK CLIMAX Vsetín
"C"
1:1 (10:5, 8:10)
14. Victory Cluj-Napoca (Rumunsko) × SK Šacung
Benešov
"B" 0:2
(5:10,
5:10)
15.
Blokers Lodž (Polsko) × Tengo Salonta
(Rumunsko) 0:2 (4:10,
5:10)
16. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary "A" × TJ Dynamo České Budějovice
"A" 0:2 (8:10,
5:10)
17.
NK CLIMAX Vsetín "A" × ANK Sokol
Holice
0:2 (7:10,
8:10)
18.
NK CLIMAX Vsetín "B" × TJ AVIA
Čakovice
1:1 (7:10, 10:7)
Hala ZŠ
Hovězí
~~~~~~~~~~~~~~
1.
SK Šacung Benešov "A" × JSF-Identical Cluj (Rumunsko)
2:0 (10:2, 10:7)
2. TJ
Spartak Čelákovice "A" × TJ Dynamo České Budějovice "B" 2:0
(10:4, 10:3)
3. MNK SILNICE GROUP Modřice "A" × NK
CLIMAX Vsetín
"D"
2:0 (10:8, 10:8)
4. TJ
Spartak Čelákovice "B" × TJ Sokol I
Prostějov
1:1 (10:4, 9:10)
5. MNK SILNICE GROUP Modřice "B" ×
KAC Košice
(Slovensko)
0:2 (6:10, 7:10)
6. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary "B" × Juniorská
reprezentace ČR 0:2 (4:10,
6:10)
7.
SK Šacung Benešov "A" × TJ Sokol I
Prostějov
2:0 (10:3, 10:4)
8. TJ
Spartak Čelákovice "A" × KAC Košice
(Slovensko)
2:0 (10:9, 10:9)
9. MNK SILNICE GROUP Modřice "A" ×
Juniorská reprezentace ČR 2:0
(10:5, 10:6)
10. TJ Spartak
Čelákovice "B" × JSF-Identical Cluj (Rumunsko) 2:0
(10:2, 10:7)
11. MNK SILNICE GROUP Modřice "B" × TJ Dynamo
České Budějovice "B" 1:1 (10:5, 9:10)
12. SK LIAPOR WITTE
Karlovy Vary "B" × NK CLIMAX Vsetín
"D"
2:0 (10:6, 10:7)
13. JSF-Identical Cluj (Rumunsko) × TJ
Sokol I
Prostějov
0:2 (8:10, 3:10)
14. TJ Dynamo České Budějovice "B" × KAC Košice
(Slovensko)
1:1 (9:10,
10:9)
15.
NK CLIMAX Vsetín "D" × Juniorská reprezentace
ČR 0:2 (9:10,
4:10)
16.
SK Šacung Benešov "A" × TJ Spartak Čelákovice
"B" 2:0 (10:8,
10:7)
17. TJ Spartak Čelákovice "A"
× MNK SILNICE GROUP Modřice "B" 2:0 (10:6,
10:7)
18. MNK SILNICE GROUP Modřice "A" × SK LIAPOR WITTE
Karlovy Vary "B" 2:0 (10:4, 10:8)
KvL A2-B2 Slávia Trnava (Slovensko) × SK
Šacung Benešov "B" 1:1 (10:4, 9:10)
KvL B2-C2
SK Šacung Benešov "B" × NK CLIMAX Vsetín "B" 0:2 (9:10, 6:10)
KvL
A2-C2 Slávia Trnava (Slovensko) × NK CLIMAX Vsetín "B" 0:2 (6:10,
3:10)
KvH D2-E2 TJ Spartak Čelákovice "B" × KAC
Košice (Slovensko) 1:1 (3:10, 10:7)
KvH D2-F2 TJ
Spartak Čelákovice "B" × Juniorská reprezentace ČR 1:1 (8:10, 10:3)
KvH
E2-F2 KAC Košice (Slovensko) × Juniorská reprezentace ČR
0:2 (9:10, 5:10)
Čtvrtfinále:
~~~~~~~~~~~~
B1-E1
ANK Sokol Holice × TJ Spartak Čelákovice "A" 2:1 (9:10, 10:6,
10:4)
F1-KL MNK SILNICE GROUP Modřice "A" × NK CLIMAX
Vsetín "B" 2:1 (7:10, 10:7,
10:3)
C1-D1
TJ AVIA Čakovice × SK Šacung Benešov "A" 0:2
(6:10, 6:10)
A1-KH SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary "A" × Juniorská reprezentace
ČR 2:0 (10:4, 10:7)
Exhibice
singlu
~~~~~~~~~~~~~~~
Bobis Georgel × Plachý Michal
15:10
Semifinále:
~~~~~~~~~~~
ANK
Sokol Holice × MNK SILNICE GROUP Modřice "A" 1:2 (9:10,
10:8, 3:10)
SK Šacung Benešov "A" × SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary "A"
1:2 (10:7, 6:10, 9:10)
O 3. místo:
~~~~~~~~~~~
ANK Sokol
Holice × SK Šacung Benešov "A" 2:0 (10:9, 10:7)
Finále:
~~~~~~~
MNK SILNICE GROUP
Modřice "A" × SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary "A" 2:1 (10:4, 7:10,
10:4)
Pořadí:
~~~~~~~
1. MNK SILNICE
GROUP Modřice "A" (Pospíšil Jakub, Müller Martin, Rosenberk Lukáš)
2. SK
LIAPOR WITTE Karlovy Vary "A" (Vanke Jan, Medek Matěj, Hron Karel, Valenta
Michal)
3. ANK Sokol Holice (Kop Pavel, Kučera Petr, Krátký Martin)
4. SK
Šacung Benešov "A" (Doubrava Jiří, Kadeřábek Václav, Knytl Martin)
5. NK
CLIMAX Vsetín "B" (Chalupa Jan, Plachý Michal, Gargulák Petr, Vala Tomáš)
6.
TJ Spartak Čelákovice "A" (Kolenský Michal, Kilík Ján, Holas Vojtěch)
7. TJ
AVIA Čakovice (Macurek Tomáš, Pachman Ondřej, Kučera Milan, Chadim Jakub)
8.
Juniorská reprezentace ČR (Kalous Jiří, Souček Lukáš, Višváder David, Ftačník
Jakub)
Nejlepší hráč (hlas
odborníků): Kop
Pavel
Nejsympatičtější hráč (hlas
diváků): Kop Pavel