AUSTIN CUP Vsetín 2018 - průběžné výsledky
Hala
LAPAČ
~~~~~~~~~~
1. MNK SILNICE
GROUP Modřice × NK CLIMAX Vsetín
'C'
2:0 (10:7,
10:3)
2.
NK CLIMAX Vsetín 'A' × JSF-Identical Cluj (Rumunsko) 2:0
(10:6,
10:5)
3.
TJ AVIA Čakovice 'A' × Blokers Lodž
(Polsko)
2:0 (10:5, 10:5)
4. Reprezentace
Slovensko 'B' × TJ Spartak MSEM
Přerov 2:0
(10:6,
10:8)
5.
KAC Košice (Slovensko) × TJ Spartak Čelákovice
'B' 1:1 (6:10,
10:3)
6.
NK CLIMAX Vsetín 'B' × Tengo Salonta 'B'
(Rumunsko) 0:2 (7:10,
8:10)
7. MNK SILNICE GROUP
Modřice × TJ Spartak MSEM
Přerov 1:1
(10:7,
8:10)
8.
NK CLIMAX Vsetín 'A' × TJ Spartak Čelákovice
'B' 1:1 (10:6,
9:10)
9.
TJ AVIA Čakovice 'A' × Tengo Salonta 'B'
(Rumunsko) 1:1 (10:8,
8:10)
10. Reprezentace Slovensko 'B' × NK
CLIMAX Vsetín
'C'
2:0 (10:4,
10:5)
11. KAC
Košice (Slovensko) × JSF-Identical Cluj (Rumunsko) 2:0
(10:2,
10:6)
12.
NK CLIMAX Vsetín 'B' × Blokers Lodž
(Polsko)
2:0 (10:4,
10:3)
13.
NK CLIMAX Vsetín 'C' × TJ Spartak MSEM
Přerov 0:2
(9:10, 8:10)
14. JSF-Identical Cluj (Rumunsko) × TJ Spartak
Čelákovice 'B' 0:2 (5:10,
5:10)
15.
Blokers Lodž (Polsko) × Tengo Salonta 'B'
(Rumunsko) 0:2 (1:10,
4:10)
16. MNK SILNICE GROUP Modřice
× Reprezentace Slovensko 'B' 2:0
(10:9,
10:5)
17.
NK CLIMAX Vsetín 'A' × KAC Košice
(Slovensko)
0:2 (9:10,
9:10)
18.
TJ AVIA Čakovice 'A' × NK CLIMAX Vsetín
'B'
0:7 (7:10, 7:10)
Hala
JANOVÁ
~~~~~~~~~~~
1. TJ Spartak
Čelákovice 'A' × Százhalombatta Futnet (Maďarsko) 2:0 (10:9,
10:6)
2. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 'A' × TJ Spartak Čelákovice
'C' 2:0 (10:5,
10:6)
3.
TJ Sokol Holice × Tengo Salonta 'A' (Rumunsko) 2:0
(10:7,
10:4)
4.
SK Šacung Benešov × Victory Cluj-Napoca (Rumunsko) 2:0 (10:5,
10:5)
5. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 'B' × Százhalombatta Futnet
(Maďarsko) 2:0 (10:3,
10:4)
6.
TJ AVIA Čakovice 'B' × TJ Spartak Čelákovice
'C' 0:2 (8:10,
9:10)
7. TJ Spartak
Čelákovice 'A' × Tengo Salonta 'A' (Rumunsko) 2:0
(10:4, 10:5)
8. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 'A' × Victory Cluj-Napoca
(Rumunsko) 2:0 (10:6,
10:5)
9.
TJ Sokol Holice × SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 'B' 1:1 (10:9,
8:10)
10.
SK Šacung Benešov × TJ AVIA Čakovice
'B'
1:1 (10:7, 8:10)
11. Százhalombatta Futnet (Maďarsko) × Tengo Salonta 'A'
(Rumunsko) 1:1 (7:10,
10:9)
12. TJ Spartak Čelákovice 'C'
× Victory Cluj-Napoca (Rumunsko) 2:0 (10:8,
10:5)
13. TJ Spartak Čelákovice 'A'
× SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 'B' 1:1 (10:7, 8:10)
14. SK LIAPOR WITTE
Karlovy Vary 'A' × TJ AVIA Čakovice
'B'
2:0 (10:5,
10:4)
15.
TJ Sokol Holice × Százhalombatta Futnet (Maďarsko) 2:0 (10:8,
10:5)
16.
SK Šacung Benešov × TJ Spartak Čelákovice
'C' 1:1 (10:7,
9:10)
17. Tengo Salonta 'A' (Rumunsko) × SK LIAPOR
WITTE Karlovy Vary 'B' 0:2 (4:10, 4:10)
18. Victory
Cluj-Napoca (Rumunsko) × TJ AVIA Čakovice
'B'
0:2 (3:10, 4:10)
19. TJ Spartak
Čelákovice 'A' × TJ Sokol
Holice
2:0 (10:7, 10:6)
20. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 'A' × SK Šacung
Benešov
2:0 (10:7, 10:3)
KvL A2-B2 Reprezentace Slovensko 'B' × TJ
Spartak Čelákovice 'B' 2:0 (10:8, 10:7)
KvL B2-C2 TJ Spartak
Čelákovice 'B' × NK CLIMAX Vsetín 'B' 1:1
(10:7, 8:10)
KvL A2-C2 Reprezentace Slovensko 'B' × NK CLIMAX Vsetín
'B' 1:1 (10:1, 4:10)
KvJ D2-E3 SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 'B' ×
SK Šacung Benešov 2:0 (10:7, 10:8)
KvJ
E2-D3 TJ Spartak Čelákovice 'C' × TJ
Sokol Holice 0:2 (8:10, 7:10)
Exhibice singlu
~~~~~~~~~~~~~~~
Chalupa
Jan × Sorean Alex 0:2 (8:10, 8:10)
Čtvrtfinále:
~~~~~~~~~~~~
SK LIAPOR
WITTE Karlovy Vary 'A' × Reprezentace Slovensko
'B' 2:0 (10:5,
10:5)
KAC Košice
(Slovensko) × SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 'B' 2:0 (10:8,
10:5)
Tengo Salonta 'B' (Rumunsko) × TJ Spartak Čelákovice
'A' 2:0 (10:8,
10:9)
MNK SILNICE GROUP Modřice × TJ
Sokol
Holice
2:0 (10:5, 10:5)
Semifinále:
~~~~~~~~~~~
SK LIAPOR
WITTE Karlovy Vary 'A' × KAC Košice (Slovensko) 2:0
(10:9, 10:5)
Tengo Salonta 'B' (Rumunsko) × MNK SILNICE
GROUP Modřice 0:2 (8:10, 6:10)
O 3. místo:
~~~~~~~~~~~
KAC Košice
(Slovensko) × Tengo Salonta 'B' (Rumunsko) 2:1 (8:10, 10:6,
10:7)
Finále:
~~~~~~~
SK LIAPOR WITTE
Karlovy Vary 'A' × MNK SILNICE GROUP Modřice 0:2 (8:10, 7:10)
Pořadí:
~~~~~~~
1. MNK SILNICE
GROUP Modřice (Pospíšil Jakub, Rosenberk Lukáš, Müller Martin)
2. SK LIAPOR
WITTE Karlovy Vary 'A' (Vanke Jan, Hron Karel, Medek Matěj, Vale Michal)
3.
KAC Košice (Slovensko) (Belko Branislav, Hulín Igor, Hulín Marek, Prachár
Matej)
4. Tengo Salonta 'B' (Kalas František, Sorean Alex, Sorean
Vasile)
5. TJ Spartak Čelákovice 'A' (Kilik Ján, Kolenský Michal, Holas
Vojtěch)
6. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 'B' (Medek Jakub, Bíbr Tomáš, Putík
Dan, Svoboda Daniel)
7. Reprezentace Slovensko 'B' (Gabák Lukáš, Galus
Silven, Bezeg Lukáš, Baka Jakub)
8. TJ Sokol Holice (Kučera Petr, Červinka
Martin, Mrákava Jakub)
Nejlepší hráč (hlas
odborníků): Kalas
František
Nejsympatičtější hráč (hlas diváků): Kalas
František